Aplikacja IKO wszystko o aplikacji od PKO Bank Polski

iko co to jest

Aplikacja wyświetli Ci utworzoną skarbonkę w zakładce „Skarbonki” w sekcji „Mój Bank” oraz na ekranie głównym aplikacji IKO. Liczba sytuacji, w których przydatna może się okazać aplikacja IKO, jest naprawdę duża. Przede wszystkim pozwala ona na szybkie wykonywanie przelewów, gdy jest to konieczne, czy też korzystanie z kodu BLIK, gdy chcemy płacić właśnie w ten sposób. Aplikacja IKO jest naprawdę prosta do znalezienia. Stworzona przez PKO BP aplikacja jest bowiem dostępna w App Store oraz w Google Play.

iko co to jest

Chyba jedyna apka bankowa która nie posiada tak podstawowej funkcji. Właśnie pojawiła się aktualizacja aplikacji IKO. PKO Bank Polski dołączył do grona banków oferujących podgląd stanu konta w innych instytucjach. Do IKO podepniesz aktualnie rachunki prowadzone np. W Alior Banku, Banku Pekao, Banku Millennium, BNP Paribas, mBanku, Nest Banku i Santander Bank Polska.

Aplikacja mobilna PKO BP w pigułce

Kolejna to „płatności”, gdzie można dokonywać wszystkich różnych typów płatności. W tym miejscu dostępne jest wykonanie przelewu na konto, na telefon, przelewu własnego, podatkowego, zagranicznego czy też ustawienie stałego zlecenia. Oprócz tego można operować opłatami związanymi z BLIKiem, a także płatnościami za parkingi, autostrady https://www.tradebot.online/4-pytania-ask-before-one-start-trade/ czy też komunikację miejską. Witam , czy miała ktoś może taki beznadziejny przypadek ? Dzwonie na infolinię i chce zmienić numer tel Pani twierdzo że ja musze przyjść do placówki i tu wszystko załatwię!!!! Więc na dzień dzisiejszy mam konto beż użyteczne, nie jestem wstanie zrobić żadnego transferu bo wszędzie muszę dostać SMS.

Dla formalności wspomnijmy jeszcze o – dość często oferowanym przez banki – dostępie do e-administracji. Krótka piłka telefon do PKO i Inteligo z informacją o próbie dokonania kradzieży (rzecz dzieje się w sobotę do południa) z informacją żeby nie puszczali tego przelewu . We wtorek przelew wychodzi a inteligo umywa ręce , po prostu szok i niedowierzenie …

Prywatność w aplikacji

Do każdej nowości w finansach podchodzi z ciekawością, ale przede wszystkim krytycznie. Niezależnie gdzie jesteś, masz wszystko Narzędzia Forex dla biznesu pod kontrolą. Płacisz telefonem albo BLIKIEM, gdy nie masz przy sobie karty. Kupujesz bilet na autobus, opłacasz parking.

  1. Sama aplikacja jest dość intuicyjna i dobrze skonstruowana.
  2. Nie pamiętasz loginu i hasła do serwisu Inteligo?
  3. Z wcześniej wygenerowanym czekiem BLIK nie musisz korzystać z Internetu w telefonie.
  4. W pełni rozumiem Twoje rozczarowanie, bo nie każdy musi mieć łatwy dostęp do oddziału, ale…

Related Articles

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *